Pszczyna - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965.W branży geologicznej mamy przyjemność działać już od wielu lat, dokładnie od 2003 roku. Specjalizujemy się w zakresach aktywności takich jak: geologia, geotechnika, geologia inżynierska, hydrogeologia oraz ochrona środowiska. Prowadzimy analizy mineralogiczne i petrograficzne skał jak i gruntów. Jako doświadczona jednostka oferujemy wykonawstwo badań geotechniczno - geologicznych, wszystkie powierzane nam zlecenia wykonujemy nie tylko prawidłowo, lecz także z odpowiednią skrupulatnością, terminowo i odpowiedzialnie.

Współczesne zdobycze techniki zezwalają nam na korzystanie z profesjonalnych i nowatorskich urządzeń. W związku z powyższym możemy zaoferować Państwu specjalistyczne badania, w tym badania laboratoryjne i terenowe (między innymi sondowania dynamiczne i statyczne, wiercenia, pomiary nośności i zagęszczenia gruntu, odbiory wykopów fundamentowych). Wiercenia wykonujemy za pomocą wiertnic mechanicznych, udarowych próbników okienkowych RKS, zestawów do wiercenia ręcznego. Jesteśmy w stanie zrealizować specjalistyczne odwierty w miejscach trudnodostępnych, np. w piwnicach, na zboczach, w zaułkach, w gęstym lesie, na terenach grząskich lub podmokłych.Pszczyna - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Pszczyna - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Pszczyna - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Pszczyna - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965.


To właśnie dzięki doświadczeniu i zdobytym kwalifikacjom świadczymy nasze profesjonalne usługi na najwyższym poziomie nie tylko pod względem technicznym, lecz w głównej mierze merytorycznym, gwarantując rzetelne i profesjonalne wykonawstwo. Jesteśmy w stanie wykonać każdego rodzaju badanie gruntu, jakie jest Klientowi potrzebne. Chociaż nasze prace najczęściej wykonywane są na obszarze województwa małopolskiego oraz śląskiego, jesteśmy w stanie zaproponować nasze usługi na obszarze całego kraju.