Kraków - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965.Jesteśmy wyspecjalizowaną i doświadczoną jednostką geologiczną, realizującą powierzone nam zlecenia w sposób kompetentny i terminowy. Na rynku geologicznym mamy przyjemność funkcjonować już od wielu lat, dokładnie od 2003 roku. Przez cały okres naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w zakresach aktywności takich jak: geologia, geologia inżynierska, geotechnika, hydrogeologia oraz ochrona środowiska. Proponujemy specjalistyczne badania geologiczne i geotechniczne, w tym wiercenia, sondowania, badania nośności, odbiory wykopów fundamentowych, oznaczenia laboratoryjne parametrów gruntu. Badania geologiczne i geotechniczne wykonujemy dzięki specjalistycznym urządzeniom pomiarowym, takim jak: wiertnice, sondy, płyty dynamiczne i statyczne (VSS).

Kraków - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Kraków - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Kraków - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Kraków - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965.


Wiercenia wykonujemy za pomocą wiertnicy mechanicznej RSB 0/1.4, udarowych próbników okienkowych RKS, w miejscach niedostępnych zestawów do wiercenia ręcznego. Jesteśmy w stanie wykonać każdego typu badanie gruntu jakiego będziecie Państwo potrzebować. To naturalnie dzięki doświadczeniu i zdobytym kwalifikacjom świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie nie tylko pod względem technicznym, lecz przede wszystkim merytorycznym, gwarantując należyte i terminowe wykonawstwo. Chociaż nasze prace zazwyczaj realizowane są na obszarze województwa śląskiego oraz małopolskiego, możemy wykonać nasze usługi na obszarze całego kraju. Propozycję usług/badań geologicznych i geotechnicznych kierujemy do firm, klientów indywidualnych, biur projektowych oraz jednostek samorządowych.