Bielsko-Biała - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965.Jesteśmy wyspecjalizowaną i doświadczoną jednostką geologiczną, realizującą powierzone nam zlecenia w sposób profesjonalny i terminowy. Na rynku działamy od 2003 roku, przez ten okres wyspecjalizowaliśmy się w geologii, geologii inżynierskiej, geotechnice, hydrogeologii i ochronie środowiska. Oferujemy specjalistyczne badania geologiczne i geotechniczne, w tym wiercenia, sondowania, pomiary nośności, odbiory wykopów fundamentowych, oznaczenia laboratoryjne. Badania geotechniczne i geologiczne wykonujemy za pomocą profesjonalnych sprzętów badawczych, takich jak: wiertnice, sondy, płyty statyczne (VSS) i dynamiczne. Zasadniczym sposobem rozpoznania gruntu jest wykonanie otworów geologicznych/ geotechnicznych. Wiercenia prowadzimy za pomocą świdrów spiralnych lub udarowych próbników okienkowych, z wykorzystaniem urządzeń mechanicznych jak i zestawów manualnych.

Bielsko-Biała - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Bielsko-Biała - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Bielsko-Biała - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965. Bielsko-Biała - Wiercenia, badania geologiczne i geotechniczne - Tel. 607-138-965.


Jesteśmy w stanie zrealizować każdego typu badanie gruntu, jakie tylko jest niezbędne oraz jakie zostanie określone przez Projektanta. Uwzględniając posiadane doświadczenie oraz nabyte w czasie wieloletniej aktywności umiejętności jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi nie tylko na najwyższym poziomie technicznym, lecz i merytorycznym, gwarantując, że będą to usługi rzetelne, odpowiednie oraz terminowe. Chociaż nasze prace na ogół wykonywane są na obszarze województwa małopolskiego i śląskiego, jesteśmy w stanie zaproponować nasze usługi na obszarze całego kraju. Ofertę współpracy kierujemy zarówno do firm jak i kontrahentów indywidualnych, jednostek samorządowych czy biur projektowych.